Derneğimiz
İletişim
Bize yazın
Ana Menu
Multimedya
Linkler

 

                                    MS HASTALARI "HASTA OKULU'NDA"
      27 Mart 2010 cumartesi günü "Hasta Okulu" kapsamında     düzenlenen etkinlikte; Bursa Multipl Skleroz Derneği, Bursa ve ilçelerinden gelen çok sayıda MS'li hasta ve yakınını Almira  Otel’de bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadı.
     Dernek başkanımız U.Ü.T.F.  Nöroloji A.B.D. Başkanı Prof.Dr. Ö. Faruk TURAN  “Multipl Skleroz Hastalığında Güncel Gelişmeler” konusunda, Psikolog Şafak YILDIZ ise;"MS'le mücadele ve baş etme yolları, hastaların kendilerini psikolojik olarak daha iyi hissedebilmeleri için izlemeleri gereken yöntemler” konusunda konferans verdiler.
      MS'in psiko-sosyal boyutlarının da tartışıldığı toplantıya katılımın yüksek olması hedeflenen amaca ulaşılması açısından sevindirici olmuştur.
      Organizasyona Med İlaç San. ve Tic. AŞ. katkı sağlamıştır. Böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştirmemize yardımcı olan kuruluşlara teşekkür ediyoruz.

           Resimlerin devamını görmek için resmin üzerine tıklayınız.

 

 BURSA BURSA
GÜNÜN SÖZÜ

Bize Ulaşmak için (0224) 240 08 68 no'lu telefonlarından arayabilir ve bmsder@bmsder.org mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bursa Multipl Skleroz Derneği