Derneğimiz
İletişim
Bize yazın
Ana Menu
Multimedya
Linkler

 

Bilgi de sevgi gibi paylaşıldıkça çoğalır. Artık hem sevgilerimizi hem de bilgilerimizi paylaşacağımız bir web sitemiz var. Etkinliklerimizde yaşadığımız duyguları artık bu alan üzerinde de yaşama şansına sahibiz. Bütün MS hasta ve yakınlarına, ilgi duyanlara hayırlı olsun.
Bir MS hastası yakını olarak MS’lilerin zorluklarını paylaşmak, mutluluklarından pay almak adına çaba gösteren herkese teşekkür ediyorum. 

                                                                         Selam ve sevgilerimle.     Naci Keskin

GÜÇSÜZ KİM?

İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler. İnsanlar onlara ne yaptığınızı unutabilirler. Ama insanlar onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinizi asla unutamazlar. Devamını okumak için tıklayınız.

ÖĞRETMENİM NEREDE?

Bize ne oldu?Nerede benim öğretmenim?Sabah markette çalışıp,öğleden sonra eğitim veren,masmavi gözleriyle,herşeye rağmen gülümseyen yüzüyle bize ....Devamını okumak için tıklayınız.

İPEKBÖCEĞİ GİBİ YAŞAYAN İNSANA,
         Basın yayında ciddi olaylar yaşandığında bir tartışma başlar. Genel çekimle mi yoksa yakın çekimle mi görüntüler halka sunulmalı?

Devamını okumak için tıklayınız.

Şükretmek ve istemek. İkisi aynı anda olur mu, saçma değil mi?Hem şükredeceksin ,hem daha fazlasını isteyeceksin.Devamını okumak için tıklayınız.

 

 

 

 BURSA BURSA
GÜNÜN SÖZÜ

Bize Ulaşmak için (0224) 240 08 68 no'lu telefonlarından arayabilir ve bmsder@bmsder.org mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bursa Multipl Skleroz Derneği