Derneğimiz
İletişim
Bize yazın
Ana Menu
Multimedya
Linkler

   ALMİRA OTELDE 10 OCAK CUMARTESİ DÜZENLENEN KONFERANS

     10 ocak cumartesi günü derneğimizin Almira  Otel’de düzenlediği etkinlikte;  Dernek başkanımız U.Ü.T.F.  Nöroloji A.B.D. Başkanı Prof.Dr. Ö. Faruk TURAN  “Multipl Skleroz Hastalığında Güncel Gelişmeler” konusunda, Psikolog Uzm. Dr. Nevin Türkeş “MS’e Eşlik Eden Psikolojik Durumlar” konusunda konferans verdiler.
      Bursa, Balıkesir, Bilecik Çanakkale, Eskişehir, Kütahya, Afyon il ve ilçelerinden de konferans ve sohbet tarzında yapılan bu etkinliğe katılan çok sayıda MS hastası hem bilgilendiler hem de yaşadıkları zorluklarla nasıl baş edebilecekleri konusunda bilinçlendiler. Çevre illerden gelen MS hastaları tanışıp kaynaşmanın mutluluğunu yaşarken, engelli olan MS’lilerin yakınları da yaşadıklarını paylaşarak mutlu oldular.
      Bayer  Schering  Pharma   katkı sağlayarak böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştirmemize yardımcı oldular. Derneğimiz etkinliklerini sürdürebilmesi için bu tarz desteklere ihtiyaç hissetmektedir.

           Resimlerin devamını görmek için resmin üzerine tıklayınız.

 

 BURSA BURSA
GÜNÜN SÖZÜ

Bize Ulaşmak için (0224) 240 08 68 no'lu telefonlarından arayabilir ve bmsder@bmsder.org mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bursa Multipl Skleroz Derneği